Resimlerde İlk Olarak Hangisini Görüyorsunuz?

More
1 year 3 months ago #3525 by genckafe


Yukarıdaki resimde ilk olarak hangisini görüyorsunuz? Genç bir kadın mı, yaşlı bir kadın mı?

Please Giriş or Create an account to join the conversation.

REKLAM

More
1 year 3 months ago #3526 by genckafe
Uzmanların değerlendirmesine göre eğer ilk olarak genç bir kadın görüyorsanız iyimser, az da olsa düşüncesiz birisiniz demektir. Aynı zamanda kendinizi mutlu bir insan olarak görüyorsunuz.
Yaşlı bir kadın görmüşseniz ilk olarak büyük bir hayat tecrübeniz var ve karşınıza çıkan sorunları bir bütün olarak değerlendirebiliyorsunuz.

Please Giriş or Create an account to join the conversation.

More
1 year 3 months ago #3527 by genckafe


Kafatası:Gerçekçisiniz ve olaylar karşısında kötümser bir bakış açınız var.
Aynaya bakan kadın: Kullanılmaya açık bir saflığınız var. Problemleri belirlemede genelde başarılı değilsiniz.Ördek: Beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz Daha insancıl ve yufka yüreklisiniz.
Tavşan: Beyninizin sol tarafını dah çok kullanıyorsunuz. Mantığınız duygularınızın önüne geçiyor.

Kedi Merdivenleri mi Tırmanıyor, Merdivenlerden mi İniyor?

Merdivenleri tırmanan kedi: Detaylara dikkat etmiyorsunuz. Düzensiz ve toy bir yapınız var.
Merdivenlerden inan kedi: Sezgileriniz güçlü, detaylara dikkat ediyorsunuz.

Please Giriş or Create an account to join the conversation.

More
1 year 3 months ago - 1 year 3 months ago #3528 by genckafe
Bu resimde ilk hangi hayvan dikkatinizi çekiyor?
Kedi
Bu seçim sizin işe gidip gelme konusunda ne kadar gönülsüz olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce günü bitirip, evinizde rahat kanepenizin üzerinde favori televizyon programınızı izlemenin ya da kitap okumanın hayalini kuruyorsunuz.

Köpek
Resimde ilk önce köpek dikkatinizi çektiyse; sevdiklerinizin desteğini her zaman arkanızda hissediyorsunuz. Her türlü problemi çözmeye hazırsınız.


Aslan

Karşı konulmaz birisiniz. İnsanları her zaman size çeken ve etkileyen bir yanınız var ve bu size hem saygı duyulmasını hem de kıskanılmanızı sağlıyor. Ancak bu özelliğiniz zaman zaman kibire neden oluyor.


At

Eğer resimde ilk önce at dikkatinizi çektiyse; bu sıralar özgürlüğünüzün kısıtlandığını ve sınırlandığınızı hissediyorsunuz. Sakinleşmeye ve belki de küçük bir ara vermeye ihtiyacınız var.


Kuğu

Önce kuğuyu gördüyseniz sizden mutlusu yok, çünkü aşıksınız. Çevrenizdeki her şey size harika görünüyor. Hayattan en fazla keyif aldığınız dönemdesiniz.


Penguen

Eğer resimde bir penguen görüyorsanız zengin hayal gücünüzü sorgulamanın vakti gelmiş demektir. Çünkü bu resimde bir penguen yok. Hayal gücünüzün sınırsızlığı sizi ilk defa tanıyan herkeste bir kafa karışıklığına neden oluyor.

Yumurtaları Kutuya Nasıl Yerleştirirsin?


Alternatif A - Eğer bu şekilde zikzak olarak dizmeyi seçtiyseniz en güçlü yönünüz yaratıcılığınız. Devamlı yeni fikirler üretir ve asla aynı şeyi uzun süre yapamazsınız. Onlarca farklı görevi aynı anda yerine getirebilen ve daima dikkatleri üzerinde toplamayı başaran birisiniz.

Alternatif B - Eğer bu şekilde bütün yumurtaları tek bölgede toplamayı tercih ettiyseniz en güçlü yönünüz mantığınız ve analitik zekanız. Bir şeyleri organize etmek için doğmuşsunuz. En zor işlerin altından bile azminiz ve sistemli çalışmanız sayesinde kalkabilirsiniz.

Alternatif C - Eğer şekildeki gibi dengeli bir biçimde yumurtaları dizdiyseniz en güçlü özelliğiniz esnekliğiniz. Her türlü zorlukların arasında rahatlıkla manevra yapabilir ve küçük oyunlarla bu zorlukları bertaraf etmesini bilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açık birisiniz.

Alternatif D - Eğer yumurtaları şekildeki gibi dizmeyi tercih ettiyseniz en güçlü yanınız kararlılığınız ve kesinliğiniz. Doğuştan liderlik özelliklerine sahipsiniz ve olayları hızla analiz edip doğru kararı verebiliyorsunuz. Çevrenizde her zaman ilgi odağısınız.
Last edit: 1 year 3 months ago by genckafe.

Please Giriş or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum