Dolgu Topukta Yeni Tasarımlar

More
1 year 1 month ago #3797 by Pınar Şimşek
Dolgu Topukta Yeni Tasarımlar was created by Pınar Şimşek
Dolgu topuk kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Rahat olması nedeniyle diğer seçeneklere göre daha çok talep görür. Kadınlar tarafından beğenildiği için dolgu topukta yeni tasarımlar oluşturulmaya devam etmektedir. Farklı renklerde, değişik modellerde hazırlanan topuklu ayakkabılar özel günlerde daha şık gözükmek için avantajlıdır. Her zaman konforunu düşünen kadınlar için dolgu topuk ayakkabılar iş hayatında ve günlük yaşamda da sıkça kullanılır. Bu noktada ise Deichmann kadın aykkabı modelleri devreye giriyor.
Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dolgu topuk denilince en yeni tasarımlar arasında gelin ayakkabısı modelleri gösterilmektedir. Düğünlerinde rahat etmek ve ayakkabı ile ilgili problem yaşamak istemeyen kadınlar, dolgu topuk modelleri tercih ederek keyifli zaman geçirebilirler. Dolgu topukta yeni tasarımlar ortaya çıktıkça kadınlar tarafından daha fazla beğeni toplamaktadır.
• Gelin ayakkabısı dışında dolgu topuklar, hasır olarak da hazırlanmaktadır.
• Hasır dolgu topuklar özellikle tatillerde ya da yazlık yerlerde rahat hareket edilmesine yardımcı olur.
• Kişiye özel olarak hazırlanan isim ya da imzanın olduğu dolgu topuklarda son dönemde popüler hale gelmiştir.
• Yıllardır modası geçmeyen bu tür ayakkabılar, önümüzde de yıllarda da çok fazla tercih edilecek gibi duruyor.
Şık ve dikkat çekici görünürken aynı zamanda rahat hareket etmek isteyen kadınlar için tasarlanan dolgu topuk modeller, tüm kıyafetler ile kombinlenebildiği için en kurtarıcı parçalar arasında gösterilir. Üstelik Deichmann firmasında uygun fiyatlı alternatiflerini bulmak mümkündür. Jean, elbise ya da etekler ile kullanılabilen ayakkabıların, neon renklerdeki tasarımları da mevcuttur.

Please Giriş or Create an account to join the conversation.

REKLAM

Time to create page: 0.270 seconds
Powered by Kunena Forum